YURTDIŞI GÜNCEL İŞ İLANLARI . CURRENT OVERSEAS JOBS: YURT DIŞI TAYLAND İNŞAAT MÜHENDİSİ HAVA ALANI PROJE DENEYİMLİ

13 Ekim 2018 Cumartesi

YURT DIŞI TAYLAND İNŞAAT MÜHENDİSİ HAVA ALANI PROJE DENEYİMLİ

Civil Engineer (Airport project) - Thailand I am urgently looking for a Civil Engineer with 5-10 years of experience to oversee the testing, commissioning and handover of airside infrastructures on a live airport. This role will involve airside inspections and reviewing contractor claims and reports before ORAT stage. Subsequently, the role will oversee civil and structual works for a newly built passenger terminal building. Similar experience on at least one airport project is mandatory. Comprehensive expat package on offer with immediate start. Please email me your CV and contact details at as@kerryconsulting.com to apply.
İnşaat Mühendisi (Havaalanı projesi) - Tayland

Canlı bir havalimanında hava tarafı altyapılarının test edilmesi, işletmeye alınması ve devredilmesi için 5-10 yıllık deneyime sahip bir İnşaat Mühendisi arıyordum.

Bu rol, hava tarafı denetimlerini içerecek ve ORAT aşamasından önce yüklenici iddialarını ve raporlarını gözden geçirecektir. Daha sonra, yeni inşa edilen bir yolcu terminal binası için rol sivil ve yapısal işleri denetleyecektir.

En az bir havaalanı projesinde benzer deneyim zorunludur. Anında başlangıç ile sunulan kapsamlı expat paketi.


Başvurmak için lütfen CV'nizi ve iletişim bilgilerinizi as@kerryconsulting.com adresinden bana e-posta ile gönderin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı